Příběhy ze studia

Ledviny a štastný život...

V lednu mne navštívil známý s utrápeným pohledem, že má potíže s ledvinami a pokud okamžitě něco nepodnikne, vyhrožuje mu lékař, aby přišel za měsíc na kontrolu a pokud bude mít v moči opět tak vysoké bílkoviny, tak nastoupí na hospitalizaci do nemocnice.

Jak proti kocovině...

Každý asi známe situaci, kdy prostě nemůžeme odolat a požijeme více alkoholu než jsme schopni unést, nebo spíš než je schopné unést naše tělo. Jedem klient vcelku dost holdoval alkoholu a chtěl něco poradit na to, když to prostě přežene, aby měl něco, s čím  alkoholovou ebrietku zažene.

Noční běsy

Přišla za mnou jedna maminka, že její dítě se začalo v noci budit a děsilo tak rodinu svým nočním křikem, který se opakoval den ode dne zhruba ve stejnou hodinu a stále se opakoval. Celá rodina trpěla vcelku dlouhodobou nespavostí a únavou, než ji napadlo mne navštívit.

Akné - vnější příčiny

Přišla za mnou jedna mladá paní, že ji trápí akné. Začali jsme od nejjednoduššího a to je péče zvenku. Začala používat biokosmetiku Dr.Hauschka – Čistící krém 2x denně, Tonikum speciál 2x denně a Pleťový olej.