ANTINIKOTINOVÁ TERAPIE

Počítačová metoda je prováděna moderní technologií pomocí terapeutického přístroje "BICOM OPTIMA", který pracuje na bázi elektromagnetického působení. Toto zařízení je s úspěchem využívané v zahraničí, převážně v Německu. Metoda nemá negativní účinky na organismus. Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je prokázána úspěšnost až 70%.

Důležité základy následujícího myšlenkového modelu biorezonanční terapie se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a v biofyzice.

Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak i částicový charakter. To znamená, že každá substance – tak i každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, nikotin, dehet atd. – mají elektromagnetické vyzařování. Každá substance má svou určitou typickou frekvenci, se zcela individuální charakteristikou.

Pomocí přístroje BICOM je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po terapii zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chutieliminuje se tzv. nikotinový hlad.

Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu).

Každý klient přinese nedopalek cigarety, který je vložen do detekční elektrody elektromagnetického rehabilitačního přístroje BICOM OPTIMA pro provedení analýzy. Na základě této analýzy vysílá přístroj zrcadlově obrácenou elektromagnetickou vlnu, která působí na okolí chuťových buněk. Tímto dochází k potlačení tzv. nikotinového hladu. Nedoporučujeme před terapií jakkoliv kouření omezovat
!

Celý proces trvá cca 1 hod., je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se jí podrobit každý kuřák. Chuť na nikotin mizí ihned nebo nejpozději do několika hodin po sezení.I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť protinikotinový zákrok neodstraní motorické reflexy - rituály, které si každý kuřák vypěstoval v průběhu kouření. 


Doporučujeme:

 • odstranit zbylé cigarety z dosahu
 • odstranit popelníky, zapalovače
 • na místa, kde nejvíce docházelo ke kouření umístit zvýkačky, oříšky a jiné
 • hodně pít nealkoholické nápoje (výrazně zvýšit přísun tekutin do těla)
 • nezkoušet účinky protinikotinové metody se zapálenou cigaretou (i ta vede postupně zpět k návyku)

Výhody účinků:

 • trvají i v přítomnosti kuřáků (jejich přítomnost nepodporuje návrat ke kouření)
 • není třeba omezovat či zvlášť měnit další dosavadní zvyklosti a návyky

Možné krátkodobé reakce:

Ačkoliv protinikotinový zákrok nemá vedlejší účinky na organismus, mohou se dostavit v důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla krátkodobé reakce, zejména:

 • sucho v ústech , mírně kovová chuť v ústech
 • slabší podrážděnost, mírná ospalost
 • pocení

Tyto reakce jsou pouze krátkodobé a zcela zmizí nejpozději do 2 týdnů od absolvování sezení.


Díky velmi vysoké účinnosti této metody v průměru 7 klientů z 10 s kouřením zcela přestane. Je možné absolvovat protinikotiný zákrok opakovaně.


Upozornění: Počítačová metoda se nedoporučuje:

 • těhotným ženám
 • osobám s aplikovaným kardiostimulátorem

Cena za sezení je 1250,- Kč. V ceně jsou čip nebo kapky v hodnotě 100 kč a možnost i druhé terapie do měsíce zdrama.