Noční běsy

Přišla za mnou jedna maminka, že její dítě se začalo v noci budit a děsilo tak rodinu svým nočním křikem, který se opakoval den ode dne zhruba ve stejnou hodinu a stále se opakoval. Celá rodina trpěla vcelku dlouhodobou nespavostí a únavou, než ji napadlo mne navštívit. Dítě bylo přes den klidné, ale v noci řvalo jako tygr a vyjadřovalo svoji vnitřní nepohodu, kterou se neodhodlalo vyjádřit v bdělém stavu.  Ráno o ničem nevědělo, bylo sice unavené a vypadalo jaksi nespokojeně,  hůř na tom byl zbytek rodiny, ten trpěl již očividně nedostatkem spánku a strachem z usnutí, že bude probuzen šíleným řevem…..

Zjistili jsme, že dítě mělo disharmonické játra a několik energetických bloků. Játra jsme zharmonizovali biorezonancí a tinkturou na játra a aplikovali jsme bachovy esence.

Již první den po návštěvě dítě spinkalo jako “miminko“, rodina jásala a těšila se z klidného spánku. To trvalo týden. O víkendu navštívili babičku a protože bylo krásné parné léto, tak se děti  koupaly a čip, který je na těle nalepen jako výstup biorezonančního  působení, aby bylo působení intenzivní, se odlepil a spadl do bazénu. Všichni si pochvalovaly na návštěvě, jak se jim teď pěkně spinká, ale ejhle, přijely domů a v noci zase křik. „Proboha, už je to tu zase!“ křičel sourozenec….ráno zjistily, že čip upadl, a tím pádem přestal působit, jeli opět k návštěvě, vylovily čip z bazénu, nalepili jej dítěti na tělo a zase krásně spinkali. Po 4 návštěvách Biorezonance, užívání bachových esencí a tinkury na játra i bez čipu spinká celá rodina již 4 roky.