Informace o nás

Studio M.arta se nachází v klidném centru Olomouce. Po vstupu do našich prostor vás obklopí neopakovatelná a jedinečná vůně čisté přírodní kosmetiky v bio kvalitě. 
Služby, které ve studiu provádíme jsou zaměřeny k celkové harmonizaci těla. Hlavním cílem při vzniku studia byla nejen dostupnost kosmetiky v bio kvalitě, ale možnost nechat se i těmito přípravky ošetřit a naučit se je správně a smysluplně aplikovat a používat. Pokožka ale není jen samostatně funkční orgán, ale souvisí s dalšími orgány v těle a vše je v těle propojeno, jako nutnost považujeme komplexní doplnění o Biorezonanci, Bowen techniku, manuální lymfodrenáže,  orientální depilaci, kurzy Reiki, automatickou kresbu a aj oblokovací techniky.

Můžeme Vám pomoci v řešení různých zdravotních potíží těmito alternativními metodami:

  • Bicom - Biorezomance - odvykání kouření, diagnostika a podpůrná terapie alergií, různých orgánových akutních a chronických onemocnění, akutních a chronických bolestí pohybového aparátu  či jiných bolestí, psychických stavů a potíží, úbytek energie, apod.

  • Kosmetickké ošetření - metodou Dr.Hauschka - ošetření celého těla či jen částí těla vedoucí k celkové harmonizaci těla a pokožky

  • Bowen technika(masáže) - neinvazivní technika řešící různé bolesti a funkční poruchy pohybového aparátu

  • Manuální lymfodrenáže - speciální drenáž celého těla či částí těla při otocích, celulitidě, po operacích, při detoxikaci apod.

  • Orientální depilace - šetrný a účinný způsob, jak se zbavit nežádoucího ochlupení na celém těle

  • Automatická kresba aj. odblokovací techniky – práce s energií v těle, odblokování emočních příčin nemoci, odblokování traumat, komplexní práce v harmonizaci fyzické, emocionální, mentální  úrovně a úrovně duše

Při všech těchto metodách pracujeme individuálně. Kombinováním jednotlivých metod dosahujeme maximálních úspěchu v odstraňování Vašich potíží. Individuálně volíme či testujeme vhodnost kosmetických přípravků a potravinových doplňků aj. 

Naše přednosti jsou:

- přístrojové vybavení -jsme vybaveni nejmodernějším Biorezonančním přístrojem Bicom Optima
profesionalita -personál se zdravotnickým vzděláním a pravidelným proškolováním
výjimečnost - služby,které poskytujeme jsou jedinečné a patří k ojedinělým v ČR
- celostní přístup, kdy tělo je vnímáno jako celek se svými měnícími se vlivy 
- všechny naše procedury vedou k celkové harmonizaci a postupné mobilizaci přirozených tělesných rytmů, procesů a sil


Profil osobnosti - Marta Šternová

1989 Střední zdravotnická škola, praxe ve zdravotnictví (interna, traumatologie, JIP, dermatologie, kosmetologie, korektivní dermatologie)

1992 Sportovní a rekondiční masáže 

1993 Péče o pleť a úprava pleti 

1996 Privátní dermatogie s kosmetickou a masérskou praxí

1997 Manuální lymfodrenáže 

2001 Academy of somatic harmonizacion - Bowenova metoda

2002 otevření mého studia, Uhelná 4, StudioM.arta, Dr.Hauschka bio kosmetik, orientální depilace

2003 Školitelka pro Českou republiku pro Dr.Hauschka kosmetik Deutschland, Bowenova metoda II,III stupeň

2004 Mistr Reiki, pořádání individuálních kurzů Reiki

2006 automatická kresba

2012 otevřena nová kamenná Bio-provozovna s veškerým sortimentem BIO EKO a ORGANIC  - Bioaorganic na Lafayettova 5, Olomouc www.bioaorganic.cz

Se všemi klienty pracuji zcela individuálně. I když se objednáte na kteroukoli techniku, může se stát, že při první návštěvě změníme postup práce s Vaším tělem, tak abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Běžně pokud přijdete s bolestí, začínám nejraději s Bowen technikou, abych si tělo individuálně naše těla, uvolnila a odblokovala, většinou už u toho pracuji s automatickou kresbou, kde se mi objevují Vaše emoční bloky, pak postupuji s Biorezonancí a zjistím, které orgánové soustavy jak fungují, pokud pak pouštím do těla podpůrné programy, ještě odblokovávám energetická centra, buď přes tělo či automatickou kresbu, vždy zcela pocitově, individuálně, jedinečně právě pro Vás. Respektuji potřeby těla při práci s biorezonancí a potřeby duše při práce s ní. K tomuto postupu jsem dospěla po práci s lidmi a na sobě po 28 letech….