Je přístroj účinný?

Je biorezonanční terapie BICOM účinná?

Po více než 25 letech biorezonanční terapie má institut Regumed k dispozici nejen velký počet zpráv o případech terapeutů a pacientů, kteří dokládají úspěšné nasazení biorezonanční terapie, ale také početné studie lékařských ordinací a vědeckých prací.

Institut Regumed pro regulativní medicínu je jediný institut, který může v oblasti biorezonanční terapie předložit vědecké práce a studie v tomto rozsahu. Zde Vám předkládáme malý výběr z předložených studií. 
 

Studie in vitro (ve zkumavce):

Shrnující znázornění modulace in vitro fagocytární aktivity lidských leukocytů s polymorfním jádrem prostřednictvím biorezonanční terapie Bicom

Fagocytární testy byly provedeny na asi 50.000 jednotlivých testech darované krve s reprodukovatelnými výsledky. Výsledek ukazuje, že fagocytární aktivita leukocytů in vitro byla stimulována díky terapii Bicom je změna statisticky platná a reprodukovatelná.

Vliv biorezonanční terapie Bicom na strukturální dynamiku albuminu séra pacientů s rakovinou prsu

V předložené práci bylo dokázáno, že terapií Bicom mohou být přenášeny biologické informace o strukturálním stavu lidského séra albuminu u pacientů s rakovinou prsu (in vitro).

G.Lednyiczky: Pokusy in vitro a in vivo, pro demonstraci kontrolní funkce nízkoenergetických bioinformací a jiných vibrací: V nízkoenergické bioinformaci, P.C. Endler a A.Stacher (Hrsg.) řada spisů svazek 117, nakladatelství Facultas, Vídeň 1997 
 

Studie in vivo (za živa):

Přenášení molekulárních informací prostřednictvím biorezonančního přístroje (Bicom) v pokusech s amfibiemi

Pokusy se zakládají na všeobecně známých faktech, že hormon tyroxin hraje výraznou roli v metamorfóze amfibií. Přechod od pulce, podobnému rybě, k čtyřnohé žábě, žijící na souši, se dá do pohybu díky hormonu, který obsahuje jód a který se syntetizuje ve štítné žláze. Tento hormon zůstává také nadále aktivní. Pokud je ve vodě akvária na jedné straně přítomen tyroxin ve vysoké molekulární koncentraci, metamorfóza se tak zpomalí nebo se úplně ve svém vývoji zastaví.

Prostřednictví přenosu informací toxicky koncentrovaného roztoku hormonu tyroxin prostřednictvím přístroje Bicom na vodu akvária mohla být metamorfóza pulců v několikanásobných paralelních pokusech značně zpomalena.

P.C. Endler et al.: Amfibijní metamorfóza a informace o tyroxinu. Ukládání prostřednictvím bipolární tekutiny vody a na technickém nosiči dat, přenos informací prostřednictvím elektronického zesilovače, nakl. Maudrich, Vídeň, 1996: V homeopatii-biorezonanční terapii, P.C. Endler aj.Schulte (Hrsg.)

Lidské studie

Dlouhodobá studie náhodného výběru k prověření úspěchů léčení s pacientovými vlastními frekvenčními signály (Bicom) při poruchách funkce jater

Do studie bylo přijato 28 pacientů. Všichni pacienti měli chronická poškození jaterních buněk, které byly minimálně již rok známé a nebyly také medikamentózně léčitelné. 14 pacientů bylo přiděleno do skupiny terapie a 14 pacientů do kontrolní skupiny.

Ohraničený výběr stejně jako vytvoření kódového seznamu se provádělo v ambulanci pro Přírodní léčení Carstenovy nadace Univerzity v Heidelbergu v pracovní skupině prof. MuDr. I. Gerharda.

Výsledky: hodnoty GOT
Průměrný pokles aktivity GOT v procentech po 12 týdnech čítal ve skupině Bicom 42% oproti poklesu v kontrolní skupině.

Výsledky: hodnoty GPT
Střední hodnota skupiny Bicom byla po 12 týdnech léčení v oblasti normy. V kontrolní skupině nebyla zjištěna žádná normalizace aktivity GPT.

Výsledky: hodnoty Gamma GT
Také aktivita Gamma GT dosáhla po 12 týdnech léčení (skupina Bicom) oblast normy. Hodnoty kontrolní skupiny zůstaly oproti tomu prakticky nezměněny.

R.Machowinski, P. Kneisl: Vědecké studie k biorezonanční terapii Bicom, Institut pro regulativní medicínu, Gräfelfing 1999

Rozsáhlé shrnutí všech studií si můžete u nás vyžádat. 
 

Výsledky alergické terapie s biorezonanční terapií BICOM

Dr. Peter Schumacher, dětský lékař z Innsbrucku, byl tak fascinován výsledky, které s přístrojem Bicom ve své praxi dosáhl, že provedl studii na 200 případech pacientů s nejtěžší alergií a neurodermitidy.

Lékařské diagnózy - obr.
(200 případů)

Alergie na bodnutí hmyzem

Jako důvod těchto onemocnění byly testovány vlevo dole znázorněné alergeny. S biorezonanční metodou Bicom bylo dosaženo následujícíh terapeutických výsledků:

P. Schumacher: Biofyzikální terapie alergenů, Nakladatelství Sonntag Stuttgart, 1994 

Příklady případů:

Senná rýma
U pacientky se senná rýma objevila poprvé v r. 1999. Svěděly a slzely jí oči a byly skoro oteklé. Kromě toho trpěla dušností. K tomu se přidaly skvrny v obličeji a svědění po celém těle. Alergolog jí předepsal kortizonovou mast na oči a kortizonový sprej na průdušky. Otok očí se po aplikaci kortizonové masti zmizel, ale oči zůstaly nadále začervenalé a svěděly dál. Kortizonový sprej ulevil sice průduškám, ale zapříčinil cca. hodinu po aplikaci nevolnost. Nasazení této terapie bylo u této pacientky velmi neuspokojivé, proto hledala alternativy. Ale také kalciové injekce se sérem z vlastní krve, akupunktura, neurální terapie a masáže reflexních oblastí nohou nepřinesly žádný průrazný úspěch. V polovině března 2001 vyhledala pacientka terapeutku Bicom. Bioenergetický test: různé pylové a potravinové alergie. Pylová alergie byla léčena přístrojem Bicom a na konci dubna byla pylová terapie ukončena.
Pacientka zažila její první léto bez alergických potíží od r. 1996. Následovalo léčení zbylých alergií. Dohromady obdržela pacientka jedenáct terapií Bicom. Poté si mohla splnit její vytoužené přání: vlastního psa a mohla ho bez problémů po celý rok venčit.

Podrážděný žaludek
Jeden italský pacient trpěl cca. 30 let podrážděním žaludku. Obtíže se rok od roku zhoršovaly. Již před dlouhou dobou se musel vzdát svých oblíbených spaghetti, sklenky vína a poté malé grappa (italský ekvivalent slivovice), protože to všechno nesnášel. Postupně se jeho stav tak zhoršil, že nemohl skoro nic jíst a dělal skutečně vyčerpaný dojem.
Biogenetický test s pomocí přístroje Bicom: výrazná nesnášenlivost pšenice a kravského mléka. Po dobu osmi týdnů následovala každý týden terapie s protialergickými programy, uloženými v přístroji. Během této doby se pacient vyhýbal konzumaci produktů obsahujících pšenici a kravské mléko. Týden od týdne mu bylo lépe a po ukončení terapie již neměl pacient žádné obtíže.
Na znamení své vděčnosti pozval pacient terapeuta na jídlo do italské restaurace za rohem.

Chronický zánět nosní sliznice
Po dobu 6 dlouhých let nemohla 47letá pacientka dýchat nosem. Nosní sliznice byly opuchlé a ona mohla dýchat pouze ústy. Čas od času si musela nechat nos „propíchnout", aby byly vedlejší dutiny volné. Ale bez trvalého úspěchu. Pacientka se doslechla o biorezonanční terapii a navštívila terapeuta Bicom. Ten jí léčil vhodnými terapeutickými programy, uloženými v přístroji Bicom. Ještě během terapie mohla pacientka opět neomezeně nadechovat a vydechovat nosem. Nyní je jen po jedné terapii Bicom již 4 roky bez potíží.

Zubní problémy
Pacientka si nechala na 4 přední zuby nasadit korunky. Po určité době cítila, že sliznice v ústech jsou potažené, patro bylo velmi citlivé, zuby netvořily s patrem správný přechod a měla kovovou pachuť v ústech. Zubní lékař si nevěděl rady a také zubní laboratoř nenašla pro to žádné vysvětlení. Praktický lékař se domníval, že jde o plísňovou infekci a provedl výtěr, který byl ale negativní. Tento stav trval již několik týdnů a zhoršoval se.

Pacientka se nechala léčit Bicomem. Po prvním léčení bylo již možno zaznamenat značné zlepšení zmíněných potíží. Po pěti dnech se terapie opakovala. Po několika dnech všechny potíže zmizely.

Neurodermitida
Pacientka, ve věku 20 let, trpěla již od 9. měsíce života neurodermitidou s nejtěžšími záchvaty svědění. V průběhu let se stav progresivně horšil. Bioenergetický test: alergie na pšenici a kravské mléko, Candida albicans. Terapie Candidy prostřednictvím Nystatinu, diety a Bicomu. Alergická terapie s pomocí přístroje Bicom. Po čtvrt roce byla pacientka bez potíží a je dodnes - po dvou letech.

Zánět prsu s galaktostázou a hnisajícími prsními bradavkami
Již krátce po narození malé Leny se dostavily problémy při kojení. Kojení bylo pro mladou matku stále bolestivější a mohla ho provádět jen se zatnutými zuby a slzícíma očima. Porodní asistentka se domnívala, že je to ve fázi zvykání normální. V tuto dobu byly ale prsní bradavky již zanícené a začaly hnisat. Mléko se v prsu zadržovalo a ňadra byla stále tvrdší. Porodní asistentka nasadila homeopatické prostředky a doporučila tvarohové zábaly. To všechno nepomáhalo. Mezitím dostala matka horečku 40°. Přivolaný ženský lékař radil naléhavě přestat s kojením a začít s vysokou dávkou antibiotik. Ale matka nechtěla v žádném případě přestat kojit.
Zkušená terapeutka Bicom léčila pacientku programy „Zánět prsních žláz" a „Aktivace lymfy", uloženými v přístroji Bicom. Hned po první terapii cítila pacientka značné zlepšení v prsou a mohla opět zvednout bezbolestně ruce. Příští den horečka skoro zmizela. Příští dva dny byla léčena stejným způsobem a po týdnu mohla matka malou Lenu opět kojit.

Juvenilní revmatická artritida
Jedna 9letá holčička trpěla již delší dobu tak silnými bolestmi koleních kloubů, že již nemohla chodit byla na invalidním vozíku. Dětský ortoped diagnostikoval juvenilní revmatickou artritidu. Laboratoř: zvýšená sedimentace krvinek, zvýšený obsah leukocytů, revmatický faktor negativní. Ortoped pacientku léčil protirevmatickým prostředkem Ibuprofenem - bez úspěchu. Biofyzikální test: alergie na kravské mléko. 4 týdny dítě nedostávalo kravské mléko a bylo 2krát týdně podrobeno terapii Bicom. Poté již nebyl invalidní vozík potřeba. Za tři týdny byla dívka naprosto bez potíží. O 3 měsíce později matka terapeutovi napsala, že se dceři dobře daří a že skáče na trampolíně a dělá gymnastiku.

Protikuřácká terapie
Když ordinace praktického lékaře dostala přístroj Bicom, bylo osazenstvo zvědavé, zda tato terapie skutečně tak dobře funguje, jak se tvrdilo. Rozhodli se, že poprvé vyzkoušejí Bicom sami na sobě. Všech sedm sester byly kuřačky. Prodělaly protikuřáckou terapii přístrojem Bicom a ze všech se staly nekuřačky.

Colitis ulcerosa
Pacientka, 54 let, onemocněla v r. 1987 na colitis ulcerosa s opakujícími se nárazy choroby: skoro každou hodinu vodově krvavá stolice, nevolnost, nucení na zvracení, stejně jako bolesti svalů a kloubů. Pacientka musela být minimálně 2krát ročně hospitalizována. Dlouhodobá terapie: 5-ASS, Coliafoam a Prednison.

Půl roku před onemocněním byly pacientce odstraněny amalgamové plomby.

V červnu 1992 biofyzikální alergický text: alergie na kraví mléko, amalgamová zátěž.

Terapie Bicom: amalgamová zátěž, protialergická terapie. Na začátku října 1992 byla pacientka naprosto bez potíží a tento stav trvá dodnes.