Ledviny a štastný život...

V lednu mne navštívil známý s utrápeným pohledem, že má potíže s ledvinami a pokud okamžitě něco nepodnikne, vyhrožuje mu lékař, aby přišel za měsíc na kontrolu a pokud bude mít v moči opět tak vysoké bílkoviny, tak nastoupí na hospitalizaci do nemocnice.

Protože jsem neměla hned volný termín na Biorezonanci začali jsme s užíváním Alfalfy, je to vojtěška,která velmi silně podporuje ledviny a lidem mizí tím pádem „černé chmury“,které jsou s oslabenými ledvinami velmi silně spojeny. Začali jsme s vysokými dávkami, až 4 po. Lžíce denně nalačno, a s bylinnými kapkami Nefrofit 30 kapek 3x denně, první termín jsem našla až za 2 týdny a to už se kamarád cítil i lépe psychicky, s ledvinami jsou spojeny strachy, a depky, že všechno vidíte černě, a nevidíte možnost , že se situace zlepší. Ledviny byly ještě oslabeny, bílkovina v moči byla ještě také, ale ledviny startovaly velmi rychle, udělali jsme ještě jedno akutní ošetření před kontrolou u lékaře, který potvrdil, že bílkovina klesla již na polovinu, že neví co se děje, ale prý ještě dovolí počkat ještě 2 měsíce.

Pokračovali jsme po vybrání tinktury Nefrofit , kde jsme snížili dávkování na doporučenou dávku,   pak 1x balením tinktury Ledviny a pak jsme pokračovali 1x lahvičkou tinktury Ledviny II, s tím paralelně užíval postupně snižující se dávku Alfalfy, takže zhruba vždy po 3 týdnech jsme snižovali dávkování o 1 pol. Lžíci. A udělali jsme ještě 2 ošetření Biorezonancí a při návštěvě lékaře byla bílkovina z moči definitivně pryč. My jsme ještě udělali 2 ošetření Biorezonancí, aby ledviny byly naprosto v pořádku.

Co je super, kamarád vyřešil i své vztahové problémy, se kterými jsou ledviny neodkladně spojeny, protože už věci neviděl tak „černě“, a mohl svou situaci řešit s vírou nalezení řešení, a že nemusí zůstávat v černé neřešitelné situaci.