Akné - vnější příčiny

Přišla za mnou jedna mladá paní, že ji trápí akné. Začali jsme od nejjednoduššího a to je péče zvenku. Začala používat biokosmetiku Dr.Hauschka – Čistící krém 2x denně, Tonikum speciál 2x denně a Pleťový olej. Pleť se začala velmi rychle zlepšovat, podpořily jsme to ještě užíváním Akné kapslí a Chlorelly5 tablet denně. Pleť byla zpo dalších 2 měsících o 30% zase lepší, pokračovali jsme Jílovou maskou a Pleťovou kůrou, která velmi intenzivně mění nastavení pleti, působí jako informační přípravek, který pleti dává informaci, jak se dostat zpět ke svému „zdravému stavu“. Výsledky byly ohromující, jen se nám stále nedařilo odstranit 3 pupínky, které strašily stále na bradě.

Doporučila jsem paní Biorezonanci, abychom se podívali testováním, co že se to v těle děje, že nejsme schopni zlikvidovat 3 pitomé pupínky. Zjistili jsme, že tělo slečny má zapsáno jakýsi signál, který musel pocházet z nějakého přístroje, ale ona neměla tušení co by to mohlo být. Zjistili jsme, že ten signál nedovoluje tělu se posunout do absolutního zdraví. Snažila jsem se tento signál z těla vyrušit, ale u další a další návštěvy se signál nechtěl a nechtěl vyrušit, bylo jasné, že stále je tělo atakováno nějakým signálem, který tělu opravdu neprospíval.

Ptala jsem se na všechno možné, abych slečně nastínila možnosti co by to mohlo být, až se začala ve svém tehdejším zaměstnání vyptávat. Byly jsme obě šokovány výsledkem pátrání, které nám pomohlo situaci dotáhnout do konce a hlavně k absolutnímu zničení akné. Po dlouhém vyptávání si uvědomila, že veškeré potíže které má, i další drobné symptomy, jí začaly, když nastoupila do práce.

Když slečna nastoupila do nového pracovního kolektivu a neznala tamější situaci, posadili ji do kanceláře, kde byla sama.  Bylo jí to divné, že ona je sama ve velké kanceláři a ostatní spolupracovnice se mačkají v druhé kanceláři 4. Až když se po 3 letech sezení, v onom prostoru, začala vyptávat, sdělili ji kolegyně, že všechny kdo tam kdy seděli bolela hlava, bylo jim v práci nevolno, začaly mít zdravotní potíže apod. A proč? Vedle této kanceláře byla místnost s obrovskou starou ústřednou a rozvodnou a vydávala onen signál způsobující všechny tyto potíže všech zaměstnanců. Věřím, že je tam dodnes. Bohudíky zmíněná paní zrovna z tohoto zaměstnání odcházela, ale to už měla akné v pořádku, protože jsme signál z těla odrušily, po dobu, kdy tam ještě pracovala jsem i tělo chránili proti tomuto signálu. Tělo se začalo okamžitě zlepšovat a v okamžiku, kdy paní opouštěla zaměstnání byla pleť již naprosto vpořádku.